Kim jesteśmy

To chyba najważniejsza rzecz, od której wypadałoby zacząć. Jesteśmy kochającą się rodziną i razem prowadzimy dom weselny. A wierzcie Nam … nie jest to łatwe 🙂 
Warto wspomnieć, że zorganizowanie wesel, chrzcin i podobnych uroczystości to duża odpowiedzialność, ponieważ taki dzień trafia się raz, może dwa w całym naszym życiu.
To, co wyróżnia Nas na tle innych to fakt, że do naszej pracy podchodzimy z sercem, pasją i starannością jakiej często ludziom brakuje. Dla Nas, praca to nie obowiązek, a przyjemność. 

llew
dr2
SAM_4251@1x

Jakie dajemy możliwości

Realizując nasze marzenie, jakim było stworzenie profesjonalnej sali bankietowej, opieraliśmy się na własnych wieloletnich doświadczeniach związanych z tą branżą. Kierowaliśmy się również opiniami wielu fachowych osób, które ku naszej satysfakcji, częściowo dołączyły do naszego zespołu.

Sala bankietowa, czy jak niektórzy wolą ją nazywać Sala Weselna Lawenda, pozwala na zorganizowanie przyjęcia weselnego lub innej uroczystości w sposób jak najmniej absorbujący organizatora. Jako właściciele, jesteśmy cały czas na miejscu i służymy pomocą podczas uroczystości.

lpraw

Co osiągnęliśmy

Sala Lawenda to miejsce spełniające wysokie standardy oraz plasujące się w czołówce tego typu obiektów w województwie. Cały teren jest ogrodzony, oświetlony, posiada wygodny parking, pokoje hotelowe (dla pary młodej pokój w pakiecie). W całym obiekcie, do minimum ograniczono obecność schodów. Część taneczna i konsumpcyjna, także szatnie i hol znajdują się na jednym poziomie. Sprawia to, iż obiekt jest dużo bezpieczniejszy dla najmłodszych, a także pozwala komfortowo uczestniczyć w imprezie osobom starszym lub ograniczonym ruchowo.

Oczywiście cały obiekt jest klimatyzowany oraz wentylowany.

llew
SAM_4267
plany

Nasze plany

Nasze plany to ciągły rozwój. Jesteśmy firmą rodzinną i jak rodzina ciągle się rozwijamy i wprowadzamy w życie nowe pomysły.

Naszym priorytetem jest rozwinięcie bazy noclegowej oraz atrakcji dla dzieci. Obecnie dysponujemy 14 miejscami noclegowymi. Planujemy znacznie zwiększyć tę liczbę.

A co w dalszej perspektywie … ? Zależy to w znacznej mierze od Was drodzy Państwo. Zawsze z uwagą słuchamy Waszych słów i staramy się wprowadzać w życie to, co Waszym zdaniem możemy jeszcze udoskonalić. Źródłem Naszej ogromnej satysfakcji i powodem do dumy jest fakt, iż wszystkie Państwa opinie sa pozytywne. Dziękujemy za te słowa naszym dotychczasowym klientom. Przyszłym obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby się nie zawiedli.