Sala - możliwości konsumpcyjne

Sala Lawenda jest podzielona na część konsumpcyjną i taneczną. Stanowią one jedną całość i znajdują się na tym samym poziomie. Daje to ogromne możliwości aranżacyjne oraz pozwala na wygodną zabawę dużej ilości osób.

Liczba gości do 250 osób.

Brak schodów.

Bardzo wygodne krzesła.

Sala Lawenda

Menu

Menu w Lawendzie ustalamy indywidualnie. Proponujemy cały szereg potraw lub całych zestawów, w których mogą Państwo wybierać to, co odpowiada Waszym gustom i gustom gości.

Elastyczne menu.

Fachowy personel

Nowoczesna kuchnia

Część taneczna

Na naszej sali tanecznej staraliśmy się stworzyć komfortowe warunki. Do dyspozycji Państwa gości jest „parkiet” aby nic nie przeszkadzało w jak najlepszej zabawie. Sala jest wyposażona w oświetlenie LED, dzięki któremu można płynnie zmieniać kolorystykę. Państwo młodzi mogą wybrać swój ulubiony kolor. Podczas ważnych momentów, jeśli jest taka potrzeba, uruchamiane jest specjalne oświetlenie ułatwiające zrobienie świetnych zdjęć i filmów.
Ta część sali, jak i cały budynek wyposażony jest w klimatyzację i wydajną wentylację. Sprawia to, że utrzymujemy nie tylko przyjemną temperaturę, dbamy również o to, żeby nie było duszno.

SAM_4267
SAM_4149@0,1x

Parking i otoczenie

Teren wokół Lawendy to ogrodzony obszar, na którym mieści się parking na 45 samochodów, nasz mini ogród, plac zabaw dla dzieci oraz teren zielony, na którym, jeśli jest taka potrzeba, mogą również parkować samochody.

Pokoje Hotelowe

Do państwa dyspozycji oddajemy 14 miejsc  noclegowych (w tym pokój nowożeńców) rozmieszczonych w 5 pokojach (z łazienkami i prysznicami)

Logo 2@0,25x

NOWOŚĆ W OFERCIE ! AUTO DO ŚLUBU

Nowość w ofercie! Od teraz możecie Państwo skorzystać z promocyjnego wynajmu samochodu Lexus z kierowcą. Wynajmując u nas salę na wesele istnieje możliwość wynajęcia wygodnego i bezpiecznego samochodu w kolorze biała perła idealnie dopasowanego do przewożenia pary młodej.

20170121150418

Samochód do ślubu

Logo 2@0,25x